Типи сучасних промислових воріт

Різні промислові об’єкти мають різні потреби, відповідно тип необхідних воріт може кардинально відрізнятися. Загальне у всіх об’єктів залишається тільки одне: кардинально великий отвір. У зв’язку з наявністю діючих виробництв і постійно відкриваються нові, виготовлення промислових воріт досить розвинене. Це можуть бути автомийки, морозилки, ангари, доки, складські комплекси, депо і т.д.

Такі ворота є зносостійкими, їх механізми працюють багаторазово кожен день.

Там, де звичайні гаражні ворота не витримають експлуатаційного навантаження, застосовують промислові версії систем закривання отворів, які практично не потребують ремонтних робіт протягом тривалого терміну використання.

Залежно від вимог до об’єктів де необхідно закрити гаражний отвір, окремо конструюються і виготовляються системи для високої щоденної прохідності. Вимоги до таких конструкцій:


  • – виняткова експлуатаційна сумісність з об’єктом; – надійність при інтенсивній циклічності відкривання / закривання;

    – захищеність основних вузлів від обривів і руйнувань;

    – варіативність розмірів і форм;

    Можливість покриття антикорозійними матеріалами, що актуально в умовах високої вологості.

    Основні типи промислових воріт

    В поле нашого зору представлені кілька видів промислових воріт, розглянемо їх.

    Секційні

    Основною і головною особливістю секційних воріт є вертикальне відкриття і закриття. Такий тип воріт звільняє простір перед і за воротами. Конструкція монтується паралельно перекриттю, секціями у стельової зони. Так само є варіанти розміщення під різним кутом.

    Швидкісні

    Для оптимізації логістики використовують швидкісні ворота. Вони ж допомагають підтримувати мікроклімат всередині зменшуючи енергетичні витрати на опалення / охолодження.

    Рулонні

    Рулонні ворота одні з найдоступніших і універсальних конструкцій. Їх переваги невелику кількість рухомих вузлів і елементів, що автоматично зменшує ймовірність виходу їх з ладу. Тому вони володіють виключно високою надійністю і тривалою експлуатацією.

Comments for this post are closed.