Ворота Ryterna золотой дуб


Завдяки нашим бізнес-партнерам ТОВ Шалений Молот у 2019 році був реалізований скромний але ефектний проект. Майстрами було зведено металоконструкційну гаражну споруду для двох автівок, яку обшили сенвіч-панелями і закрили пройоми гаражними секційними воротами Ryterna кольором Золотий дуб.


Панелі мають товщину 40мм, тепло- та морозостійкі завдяки спеціально ущільненому пінополіурітановому наповнювачу. Всі робочі і з’єднувальні механізми виготовлені з підсиленої нержавіючої сталі, що гарантує довгострокову безперебійну службу гаражних секційних воріт. Ворта Ryterna обладнані механізмами від обриву пружин, який захищає від пошкоджень майно власників.


Для данного приміщення цілком достатньо однієї калітки, яка вмонтована в полотно воріт, має понижений поріг для зручності господарів.

Гаражні секційні ворота обладнані системами автомачного відкривання: електромеханічними приводами для секційних воріт FAAC D600. Данні системи оснащені пультами дистанційного керування, значно спрощують використання воріт за будь-яких погодних умов.